تبلیغات
مد و فشن و آموزش آرایش - نکات آرایشی برای خانم هایی که عینک می زنند.
منوی اصلی

موضوعات

خبرنامه سایت


نظر سنجی
با کدوم حال می کنید؟

لینک دونی

آمار سایت
تاریخ امروز:
بازدید امروز:
بازدید دیروز:
بازدید این ماه:
بازدید ماه قبل:
بازدید کل:
کل مطالب:
RSS            ATOM

            تبلیغات

            نکات آرایشی برای خانم هایی که عینک می زنند.

5 نکته آرایشی زیرکانه برای خانم هایی که عینک می زنند


 نکته اول:

ابروهای خود را خط بکشید این نکته آریشی شاید کمیاب باشد و تاکنون نشنیده باشید، وقتی عینک می زنید توجه زیادی به سمت فرم عینک می رود، برای اینکه این توجه را دور کنید باید از مداد ابرو برای برجسته کردن ابروها استفاده کنید، این کار نه تنها شکل بهتری به ابرو می دهد بلکه چشم ها را نیز مورد توجه بیشتر قرار می دهد.

نکته دوم :

 پلک پایین را دوبار خط بکشید یک روش آسان این است که با خط چشم دو بار پلک پایین را خط بکشید.و اگر می خواهید ظاهری متنوع تر به آن بدهید می توانید از دو رنگ مختلف استفاده کنید. (این نکته از این جهت جالب است که اغلب ما تصور می کنیم باید بیشتر بر پلک بالا تمرکز کنیم .)

نکته سوم:

 عینک بسیار ساده در اینجا برای خانم هایی که از عینک استفاده می کنند یک اخطار وجود دارد، اکثر خانم ها ترجیح می دهند فرم هایی با رنگ های چشم گیر نظیر قرمز، سبز و .. استفاده کنند. یک نکته بزرگ آرایشی این است که رنگ ها را تنها به رنگ قهوه ای روشن و بژ محدود کنید.  دلیل آن این است که با این کار توجه را تنها روی یک چیز واقع می شود، و آن آرایش چشم است و نه شکل و رنگ فرم عینک.

نکته چهارم:

ریمل را تنها به مژه های بالای چشم بزنید به مژه های پلک پایین نباید ریمل بزنید چرا که وقتی عینک به چشم دارید سایه تیره رنگ آن از شیشه عینک منعکس شده و همانند سیاهی دور چشم دیده می شود.

نکته پنجم:

 مراقب سایه های چشم اکلیلی و محو باشید ممکن است شما انواع سایه ها را دوست داشته باشید ولی اگر از عینک استفاده می کنیدباید این گزینه را در آرایش چشم محدود کنید. از آنجا که عینک همه چیز را منعکس می کند آنها را به بدن منعکس می کند همه چیز در پایین آن را ناخوشایند جلوه می دهد.


موضوع: آرایشی آموزش آرایش عینک  | نویسنده: سامی | تاریخ: شنبه 22 مهر 1391 | نظرات () و

داغ کن - کلوب دات کام
            اخرین مطالب ارسالی